OS400D03P SWITCH FUSE image 1
MD01 image 2
OS400D03P SWITCH FUSE image 3
OS400D03P SWITCH FUSE image 4
OS400D03P SWITCH FUSE thumbnail 1
MD01 thumbnail 2
OS400D03P SWITCH FUSE thumbnail 3
OS400D03P SWITCH FUSE thumbnail 4
OS250D03P SWITCH FUSE
Piegādātāja krājumā
Cena (bez PVN):
Šī cena ir spēkā, kamēr prece ir krājumā
EAN: 6417019230627
MPN: 1SCA022719R0250
Iepakojums: 1
Paredzamais piegādes laiks mūsu noliktavā: Pēc pieprasījuma
Technical Information
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums OS400D03P SWITCH FUSE
Zīmols ABB
Kategorijas Drošinātāju slēdži-atvienotāji
Izcelsmes valsts* FI
Harmonizētās sistēmas kods 8536 5080 00
ETIM EC001040
Nominālā pastāvīgā strāva Iu 400 A
Stabu skaits 3
Aizsardzības pakāpe (IP), priekšpuse IP20
Piemērots drošinātājiem NH0, NH1, NH2
Versija kā galvenais slēdzis Yes
Versija kā drošības slēdzis Yes
Nominālā darbības jauda pie AC-23, 400 V 400 kW
Maks. nominālais darba spriegums Ue AC 1000 V