OS400B04FP SWITCH FUSE image 1
OS400B04FP SWITCH FUSE image 2
OS400B04FP SWITCH FUSE thumbnail 1
OS400B04FP SWITCH FUSE thumbnail 2
OS400B04FP SWITCH FUSE
Tikai pasūtījums
Cena (bez PVN):
Šī cena ir spēkā līdz nākamajam cenrādim vai kamēr prece ir krājumā
EAN: 6417019245287
MPN: 1SCA022753R6900
Iepakojums: 1
Paredzamais piegādes laiks mūsu noliktavā: 4-6 weeks
Technical Information
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums OS400B04FP SWITCH FUSE
Zīmols ABB
Kategorijas Drošinātāju slēdži-atvienotāji
Izcelsmes valsts* FI
Harmonizētās sistēmas kods 8536 5080 00
ETIM EC001040
Nominālā pastāvīgā strāva Iu 400 A
Stabu skaits 4
Piemērots drošinātājiem Citi
Versija kā galvenais slēdzis Yes
Versija kā drošības slēdzis Yes
Nominālā darbības jauda pie AC-23, 400 V 400 kW
Maks. nominālais darba spriegums Ue AC 1000 V