OS32GDS40N2K SWITCH FUSE image 2
MD01 thumbnail 1
OS32GDS40N2K SWITCH FUSE thumbnail 2
OS32GDS40N2K Lasttrennschalt f. Sich. 4-polig 32A m. direkt mon. Griff
Tikai pasūtījums
Cena (bez PVN):
Šī cena ir spēkā, kamēr prece ir krājumā
EAN: 6417019484259
MPN: 1SCA116402R1001
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums OS32GDS40N2K SWITCH FUSE
ETIM EC001040
Nominālā pastāvīgā strāva Iu 32 A
Stabu skaits 4
Piemērots drošinātājiem NH000
Versija kā galvenais slēdzis Yes
Versija kā drošības slēdzis Yes
Nominālā darbības jauda pie AC-23, 400 V 22 kW
Maks. nominālais darba spriegums Ue AC 1000 V