OS32GDS40N2 SWITCH FUSE image 1
OS32GDS40N2 Lasttrennschalter f. Sich. 4-polig 32A o. Griff
Tikai pasūtījums
Cena (bez PVN):
Šī cena ir spēkā, kamēr prece ir krājumā
EAN: 6417019480886
MPN: 1SCA116046R1001
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums OS32GDS40N2 SWITCH FUSE
ETIM EC001040
Nominālā pastāvīgā strāva Iu 32 A
Stabu skaits 4
Piemērots drošinātājiem NH000
Versija kā galvenais slēdzis Yes
Versija kā drošības slēdzis Yes
Nominālā darbības jauda pie AC-23, 400 V 22 kW
Maks. nominālais darba spriegums Ue AC 1000 V