OS32GDS30 SWITCH FUSE image 1
OS32GDS30 SWITCH FUSE image 2
OS32GDS30 SWITCH FUSE thumbnail 1
OS32GDS30 SWITCH FUSE thumbnail 2
OS32GDS30 Lasttrennschalter f. Sich. 3-polig 32A o. Griff
Tikai pasūtījums
Cena (bez PVN):
Šī cena ir spēkā, kamēr prece ir krājumā
EAN: 6417019482316
MPN: 1SCA115963R1001
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums OS32GDS30 SWITCH FUSE
ETIM EC001040
Nominālā pastāvīgā strāva Iu 32 A
Stabu skaits 3
Piemērots drošinātājiem NH000
Versija kā galvenais slēdzis Yes
Versija kā drošības slēdzis Yes
Nominālā darbības jauda pie AC-23, 400 V 22 kW
Maks. nominālais darba spriegums Ue AC 1000 V