OS32GD04N2P SWITCH FUSE image 1
OS32GD04N2P SWITCH FUSE image 2
OS32GD04N2P SWITCH FUSE thumbnail 1
OS32GD04N2P SWITCH FUSE thumbnail 2
OS32GD04N2P Lasttrennschalter f. Sich. 4-polig 32A m. Griff u. Welle
Tikai pasūtījums
Cena (bez PVN):
Šī cena ir spēkā, kamēr prece ir krājumā
EAN: 6417019476353
MPN: 1SCA115193R1001
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums OS32GD04N2P SWITCH FUSE
ETIM EC001040
Nominālā pastāvīgā strāva Iu 32 A
Stabu skaits 4
Aizsardzības pakāpe (IP), priekšpuse IP20
Piemērots drošinātājiem NH000
Versija kā galvenais slēdzis Yes
Versija kā drošības slēdzis Yes
Nominālā darbības jauda pie AC-23, 400 V 22 kW
Maks. nominālais darba spriegums Ue AC 1000 V