OS32GD04FP SWITCH FUSE image 1
MD01 image 2
OS32GD04FP SWITCH FUSE image 3
OS32GD04FP SWITCH FUSE image 4
OS32GD04FP SWITCH FUSE thumbnail 1
MD01 thumbnail 2
OS32GD04FP SWITCH FUSE thumbnail 3
OS32GD04FP SWITCH FUSE thumbnail 4
Switch fuse OS range OS32GD03
Tikai pasūtījums
Cena (bez PVN):
Šī cena ir spēkā, kamēr prece ir krājumā
EAN: 6417019476384
MPN: 1SCA115196R1001
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums OS32GD04FP SWITCH FUSE
ETIM EC001040
Nominālā pastāvīgā strāva Iu 32 A
Stabu skaits 4
Aizsardzības pakāpe (IP), priekšpuse IP20
Piemērots drošinātājiem NH000
Versija kā galvenais slēdzis Yes
Versija kā drošības slēdzis Yes
Nominālā darbības jauda pie AC-23, 400 V 22 kW
Maks. nominālais darba spriegums Ue AC 1000 V