Switch-disconnector fuse OS32GD03 32A 3P DIN 000 front operated image 1
OT125FLB3 SWITCH-DISCONNECTOR
Piegādātāja krājumā
Cena (bez PVN):
Šī cena ir spēkā, kamēr prece ir krājumā
EAN: 6417019476308
MPN: 1SCA115188R1001
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums Switch-disconnector fuse OS32GD03 32A 3P DIN 000 front operated
ETIM EC001040
Nominālā pastāvīgā strāva Iu 32 A
Stabu skaits 3
Aizsardzības pakāpe (IP), priekšpuse IP20
Versija kā galvenais slēdzis Yes
Versija kā drošības slēdzis Yes
Nominālā darbības jauda pie AC-23, 400 V 22 kW
Maks. nominālais darba spriegums Ue AC 1000 V