OS32GD02P SWITCH FUSE image 2
MD01 thumbnail 1
OS32GD02P SWITCH FUSE thumbnail 2
OS32GD02P Lasttrennschalter f. Sich. 2-polig 32A m. Griff u. Welle
Tikai pasūtījums
Cena (bez PVN):
Šī cena ir spēkā, kamēr prece ir krājumā
EAN: 6417019488011
MPN: 1SCA116714R1001
Iepakojums: 1
Paredzamais piegādes laiks mūsu noliktavā: Pēc pieprasījuma
Technical Information
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums OS32GD02P SWITCH FUSE
Zīmols ABB
Kategorijas Drošinātāju slēdži-atvienotāji
Izcelsmes valsts* FI
Harmonizētās sistēmas kods 8536 5080 00
ETIM EC001040
Nominālā pastāvīgā strāva Iu 32 A
Stabu skaits 2
Piemērots drošinātājiem NH000
Versija kā galvenais slēdzis Yes
Versija kā drošības slēdzis Yes
Nominālā darbības jauda pie AC-23, 400 V 22 kW
Maks. nominālais darba spriegums Ue AC 1000 V