OS30FAJ22FP FUSIBLE DISCONNECT SWITCH image 2
MD01 thumbnail 1
OS30FAJ22FP FUSIBLE DISCONNECT SWITCH thumbnail 2
OS30FAJ22FP Lasttrennschalter f. Sich. 4-polig 30A m. Griff u. Welle UL/CSA
Tikai pasūtījums
Cena (bez PVN):
Šī cena ir spēkā, kamēr prece ir krājumā
EAN: 6417019421056
MPN: 1SCA108831R1001
Iepakojums: 1
Paredzamais piegādes laiks mūsu noliktavā: Pēc pieprasījuma
Technical Information
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums OS30FAJ22FP FUSIBLE DISCONNECT SWITCH
Zīmols ABB
Kategorijas Drošinātāju slēdži-atvienotāji
Izcelsmes valsts* LT
Harmonizētās sistēmas kods 8536 5080 00
ETIM EC001040
Nominālā pastāvīgā strāva Iu 32 A
Stabu skaits 4
Piemērots drošinātājiem Citi
Versija kā galvenais slēdzis Yes
Versija kā drošības slēdzis Yes
Nominālā darbības jauda pie AC-23, 400 V 22 kW
Maks. nominālais darba spriegums Ue AC 1000 V