OS30FACCS30 FUSIBLE DISCONNECT SWITCH image 1
OS30FACCS30 FUSIBLE DISCONNECT SWITCH image 2
OS30FACCS30 FUSIBLE DISCONNECT SWITCH thumbnail 1
OS30FACCS30 FUSIBLE DISCONNECT SWITCH thumbnail 2
OS30FACCS30 Lasttrennschalter f. Sich. 3-polig 30A o. Griff UL/CSA
Tikai pasūtījums
Cena (bez PVN):
Šī cena ir spēkā līdz 24.12.26
EAN: 6417019420875
MPN: 1SCA108822R1001
Iepakojums: 1
Paredzamais piegādes laiks mūsu noliktavā: 4-6 weeks
Technical Information
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums OS30FACCS30 FUSIBLE DISCONNECT SWITCH
Zīmols ABB
Kategorijas Drošinātāju slēdži-atvienotāji
Izcelsmes valsts* LT
Harmonizētās sistēmas kods 8536 5080 00
ETIM EC001040
Nominālā pastāvīgā strāva Iu 32 A
Stabu skaits 3
Piemērots drošinātājiem Citi
Versija kā galvenais slēdzis Yes
Versija kā drošības slēdzis Yes
Nominālā darbības jauda pie AC-23, 400 V 22 kW
Maks. nominālais darba spriegums Ue AC 1000 V