OS25FF1210 SWITCH FUSE image 1
OS25FF1210 SWITCH FUSE image 2
MD01 image 3
OS25FF1210 SWITCH FUSE image 4
OS25FF1210 SWITCH FUSE image 5
OS25FF1210 SWITCH FUSE thumbnail 1
OS25FF1210 SWITCH FUSE thumbnail 2
MD01 thumbnail 3
OS25FF1210 SWITCH FUSE thumbnail 4
OS25FF1210 SWITCH FUSE thumbnail 5
OT250E04CLP CHANGE-OVER SWITCH
Tikai pasūtījums
Cena (bez PVN):
Šī cena ir spēkā, kamēr prece ir krājumā
EAN: 6417019418971
MPN: 1SCA108636R1001
Iepakojums: 1
Paredzamais piegādes laiks mūsu noliktavā: Pēc pieprasījuma
Technical Information
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums OS25FF1210 SWITCH FUSE
Zīmols ABB
Kategorijas Drošinātāju slēdži-atvienotāji
Izcelsmes valsts* LT
Harmonizētās sistēmas kods 8536 5080 00
ETIM EC001040
Nominālā pastāvīgā strāva Iu 25 A
Stabu skaits 3
Aizsardzības pakāpe (IP), priekšpuse IP20
Versija kā galvenais slēdzis Yes
Versija kā drošības slēdzis Yes
Nominālā darbības jauda pie AC-23, 400 V 22 kW
Maks. nominālais darba spriegums Ue AC 1000 V