OS250DS03 SWITCH FUSE image 1
OS250DS03 SWITCH FUSE image 2
OS250DS03 SWITCH FUSE image 3
OS250DS03 SWITCH FUSE thumbnail 1
OS250DS03 SWITCH FUSE thumbnail 2
OS250DS03 SWITCH FUSE thumbnail 3
OT800ES04K SWITCH-DISCONNECTOR
Tikai pasūtījums
Cena (bez PVN):
Šī cena ir spēkā, kamēr prece ir krājumā
EAN: 6417019309019
MPN: 1SCA022860R3050
Iepakojums: 1
Paredzamais piegādes laiks mūsu noliktavā: Pēc pieprasījuma
Technical Information
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums OS250DS03 SWITCH FUSE
ETIM EC001040
Nominālā pastāvīgā strāva Iu 250 A
Stabu skaits 3
Aizsardzības pakāpe (IP), priekšpuse IP20
Versija kā galvenais slēdzis Yes
Versija kā drošības slēdzis Yes
Nominālā darbības jauda pie AC-23, 400 V 250 kW
Maks. nominālais darba spriegums Ue AC 1000 V