OS250D22BBN2P SPECIAL CONNECTED SWITCH FUSE image 1
OS250D22BBN2P Lasttrennschalter f. Sich. 4-polig 250A m. Griff u. Welle
Tikai pasūtījums
Cena (bez PVN):
Šī cena ir spēkā līdz nākamajam cenrādim vai kamēr prece ir krājumā
EAN: 6417019369921
MPN: 1SCA102212R1001
Iepakojums: 1
Paredzamais piegādes laiks mūsu noliktavā: 8-10 weeks
Technical Information
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums OS250D22BBN2P SPECIAL CONNECTED SWITCH FUSE
ETIM EC001040
Nominālā pastāvīgā strāva Iu 250 A
Stabu skaits 4
Piemērots drošinātājiem NH0, NH1
Versija kā galvenais slēdzis Yes
Versija kā drošības slēdzis Yes
Nominālā darbības jauda pie AC-23, 400 V 250 kW
Maks. nominālais darba spriegums Ue AC 1000 V