OS250D04N2P SWITCH FUSE image 1
MD01 image 2
OS250D04N2P SWITCH FUSE image 3
OS250D04N2P SWITCH FUSE image 4
OS250D04N2P SWITCH FUSE thumbnail 1
MD01 thumbnail 2
OS250D04N2P SWITCH FUSE thumbnail 3
OS250D04N2P SWITCH FUSE thumbnail 4
OT600U04P SWITCH-DISCONNECTOR
Piegādātāja krājumā
Cena (bez PVN):
Šī cena ir spēkā, kamēr prece ir krājumā
EAN: 6417019230832
MPN: 1SCA022719R2380
Iepakojums: 1
Paredzamais piegādes laiks mūsu noliktavā: Pēc pieprasījuma
Technical Information
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums OS250D04N2P SWITCH FUSE
ETIM EC001040
Nominālā pastāvīgā strāva Iu 250 A
Stabu skaits 4
Aizsardzības pakāpe (IP), priekšpuse IP20
Versija kā galvenais slēdzis Yes
Versija kā drošības slēdzis Yes
Nominālā darbības jauda pie AC-23, 400 V 250 kW
Maks. nominālais darba spriegums Ue AC 1000 V