OS250D03BBP SPECIAL CONNECTED SWITCH FUSE image 1
OS250D03BBP SPECIAL CONNECTED SWITCH FUSE image 2
OS250D03BBP SPECIAL CONNECTED SWITCH FUSE thumbnail 1
OS250D03BBP SPECIAL CONNECTED SWITCH FUSE thumbnail 2
OS250D03BBP SPECIAL CONNECTED SWITCH FUSE
Tikai pasūtījums
Cena (bez PVN):
Šī cena ir spēkā līdz nākamajam cenrādim vai kamēr prece ir krājumā
EAN: 6417019369730
MPN: 1SCA102190R1001
Iepakojums: 1
Paredzamais piegādes laiks mūsu noliktavā: 8-10 weeks
Technical Information
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums OS250D03BBP SPECIAL CONNECTED SWITCH FUSE
ETIM EC001040
Nominālā pastāvīgā strāva Iu 250 A
Stabu skaits 3
Piemērots drošinātājiem NH0
Versija kā galvenais slēdzis Yes
Versija kā drošības slēdzis Yes
Nominālā darbības jauda pie AC-23, 400 V 250 kW
Maks. nominālais darba spriegums Ue AC 1000 V