OS250B30 SWITCH FUSE image 1
OS250B30 SWITCH FUSE image 2
OS250B30 SWITCH FUSE thumbnail 1
OS250B30 SWITCH FUSE thumbnail 2
OS250B30 SWITCH FUSE
Tikai pasūtījums
Cena (bez PVN):
Šī cena ir spēkā līdz nākamajam cenrādim vai kamēr prece ir krājumā
EAN: 6417019243986
MPN: 1SCA022750R6910
Iepakojums: 1
Paredzamais piegādes laiks mūsu noliktavā: 4-6 weeks
Technical Information
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums OS250B30 SWITCH FUSE
Zīmols ABB
Kategorijas Drošinātāju slēdži-atvienotāji
Izcelsmes valsts* FI
Harmonizētās sistēmas kods 8536 5080 00
ETIM EC001040
Nominālā pastāvīgā strāva Iu 250 A
Stabu skaits 3
Piemērots drošinātājiem Forma B1-B3
Versija kā galvenais slēdzis Yes
Versija kā drošības slēdzis Yes
Nominālā darbības jauda pie AC-23, 400 V 250 kW
Maks. nominālais darba spriegums Ue AC 1000 V