OS200J03K FUSIBLE DISCONNECT SWITCH image 2
MD01 thumbnail 1
OS200J03K FUSIBLE DISCONNECT SWITCH thumbnail 2
OS200J03K Lasttrennschalter f. Sich. 3-polig 200A m. direkt mont. Griff
Tikai pasūtījums
Cena (bez PVN):
Šī cena ir spēkā līdz nākamajam cenrādim vai kamēr prece ir krājumā
EAN: 6417019249377
MPN: 1SCA022763R5800
Iepakojums: 1
Paredzamais piegādes laiks mūsu noliktavā: 4-6 weeks
Technical Information
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums OS200J03K FUSIBLE DISCONNECT SWITCH
ETIM EC001040
Nominālā pastāvīgā strāva Iu 200 A
Stabu skaits 3
Piemērots drošinātājiem Citi
Versija kā galvenais slēdzis Yes
Versija kā drošības slēdzis Yes
Nominālā darbības jauda pie AC-23, 400 V 200 kW
Maks. nominālais darba spriegums Ue AC 1000 V