OS160GDS40N2K SWITCH FUSE image 1
OS160GDS40N2K Lasttrennschalter f. Sich. 4-polig 160A m. direkt mon. Griff
Šī cena ir spēkā, kamēr prece ir krājumā
EAN: 6417019482064
MPN: 1SCA115939R1001
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums OS160GDS40N2K SWITCH FUSE
ETIM EC001040
Nominālā pastāvīgā strāva Iu 160 A
Stabu skaits 4
Versija kā drošības slēdzis Yes
Nominālā darbības jauda pie AC-23, 400 V 132 kW
Maks. nominālais darba spriegums Ue AC 1000 V