OS160GDS30 SWITCH FUSE image 2
OS160GDS30 SWITCH FUSE image 3
MD01 thumbnail 1
OS160GDS30 SWITCH FUSE thumbnail 2
OS160GDS30 SWITCH FUSE thumbnail 3
OS125GDS40N2 SWITCH FUSE
Šī cena ir spēkā, kamēr prece ir krājumā
EAN: 6417019482378
MPN: 1SCA115968R1001
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums OS160GDS30 SWITCH FUSE
ETIM EC001040
Nominālā pastāvīgā strāva Iu 160 A
Stabu skaits 3
Versija kā drošības slēdzis Yes
Nominālā darbības jauda pie AC-23, 400 V 132 kW
Maks. nominālais darba spriegums Ue AC 1000 V