OS160GD22N2P SWITCH FUSE image 1
OS160GD22N2P SWITCH FUSE image 2
OS160GD22N2P SWITCH FUSE image 3
OS160GD22N2P SWITCH FUSE thumbnail 1
OS160GD22N2P SWITCH FUSE thumbnail 2
OS160GD22N2P SWITCH FUSE thumbnail 3
OS160GD04N2P SWITCH FUSE
Šī cena ir spēkā, kamēr prece ir krājumā
EAN: 6417019481524
MPN: 1SCA115884R1001
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums OS160GD22N2P SWITCH FUSE
ETIM EC001040
Nominālā pastāvīgā strāva Iu 160 A
Stabu skaits 4
Aizsardzības pakāpe (IP), priekšpuse IP20
Versija kā drošības slēdzis Yes
Nominālā darbības jauda pie AC-23, 400 V 132 kW
Maks. nominālais darba spriegums Ue AC 1000 V