OS160GD12BBP SPECIAL CONNECTED SWITCH FUSE image 1
OS160GD12BBP SPECIAL CONNECTED SWITCH FUSE image 2
OS160GD12BBP SPECIAL CONNECTED SWITCH FUSE image 3
OS160GD12BBP SPECIAL CONNECTED SWITCH FUSE image 4
OS160GD12BBP SPECIAL CONNECTED SWITCH FUSE thumbnail 1
OS160GD12BBP SPECIAL CONNECTED SWITCH FUSE thumbnail 2
OS160GD12BBP SPECIAL CONNECTED SWITCH FUSE thumbnail 3
OS160GD12BBP SPECIAL CONNECTED SWITCH FUSE thumbnail 4
OT160KLAA4C Enclosed change-over switch
Tikai pasūtījums
Cena (bez PVN):
Šī cena ir spēkā līdz nākamajam cenrādim vai kamēr prece ir krājumā
EAN: 6417019522104
MPN: 1SCA120752R1001
Iepakojums: 1
Paredzamais piegādes laiks mūsu noliktavā: 4-6 weeks
Technical Information
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums OS160GD12BBP SPECIAL CONNECTED SWITCH FUSE
Izcelsmes valsts* FI
Harmonizētās sistēmas kods 8536 3090 00
ETIM EC001040
Nominālā pastāvīgā strāva Iu 160 A
Stabu skaits 3
Aizsardzības pakāpe (IP), priekšpuse IP65
Versija kā galvenais slēdzis Yes
Versija kā drošības slēdzis Yes
Nominālā darbības jauda pie AC-23, 400 V 132 kW
Maks. nominālais darba spriegums Ue AC 1000 V