OS160GD11P SWITCH FUSE image 2
MD01 thumbnail 1
OS160GD11P SWITCH FUSE thumbnail 2
OS160GD11P Lasttrennschalter f. Sich. 2-polig 160A m. Griff u. Welle
Šī cena ir spēkā, kamēr prece ir krājumā
EAN: 6417019488004
MPN: 1SCA116713R1001
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums OS160GD11P SWITCH FUSE
ETIM EC001040
Nominālā pastāvīgā strāva Iu 160 A
Stabu skaits 2
Versija kā drošības slēdzis Yes
Nominālā darbības jauda pie AC-23, 400 V 132 kW
Maks. nominālais darba spriegums Ue AC 1000 V