OS160GD04FP SWITCH FUSE image 1
OS160GD04FP SWITCH FUSE image 2
OS160GD04FP SWITCH FUSE image 3
OS160GD04FP SWITCH FUSE thumbnail 1
OS160GD04FP SWITCH FUSE thumbnail 2
OS160GD04FP SWITCH FUSE thumbnail 3
OS160GD03P SWITCH FUSE
Tikai pasūtījums
Cena (bez PVN):
Šī cena ir spēkā, kamēr prece ir krājumā
EAN: 6417019477749
MPN: 1SCA115402R1001
Iepakojums: 1
Paredzamais piegādes laiks mūsu noliktavā: Pēc pieprasījuma
Technical Information
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums OS160GD04FP SWITCH FUSE
Zīmols ABB
Kategorijas Drošinātāju slēdži-atvienotāji
Izcelsmes valsts* FI
Harmonizētās sistēmas kods 8536 5080 00
ETIM EC001040
Nominālā pastāvīgā strāva Iu 160 A
Stabu skaits 4
Aizsardzības pakāpe (IP), priekšpuse IP20
Piemērots drošinātājiem NH000, NH00
Versija kā galvenais slēdzis Yes
Versija kā drošības slēdzis Yes
Nominālā darbības jauda pie AC-23, 400 V 132 kW
Maks. nominālais darba spriegums Ue AC 1000 V