OS125GDS40N2K SWITCH FUSE image 1
OS125GDS40N2K Lasttrennschalt f. Sich. 4-polig 125A m. direkt mon. Griff
Tikai pasūtījums
Cena (bez PVN):
Šī cena ir spēkā, kamēr prece ir krājumā
EAN: 6417019482040
MPN: 1SCA115934R1001
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums OS125GDS40N2K SWITCH FUSE
ETIM EC001040
Nominālā pastāvīgā strāva Iu 125 A
Stabu skaits 4
Versija kā drošības slēdzis Yes
Nominālā darbības jauda pie AC-23, 400 V 110 kW
Maks. nominālais darba spriegums Ue AC 1000 V