OS125GD12BBP SPECIAL CONNECTED SWITCH FUSE image 1
OS125GD12BBP SPECIAL CONNECTED SWITCH FUSE image 2
OS125GD12BBP SPECIAL CONNECTED SWITCH FUSE thumbnail 1
OS125GD12BBP SPECIAL CONNECTED SWITCH FUSE thumbnail 2
OS125GD03BBP SPECIAL CONNECTED SWITCH FUSE
Tikai pasūtījums
Cena (bez PVN):
Šī cena ir spēkā, kamēr prece ir krājumā
EAN: 6417019522616
MPN: 1SCA120808R1001
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums OS125GD12BBP SPECIAL CONNECTED SWITCH FUSE
ETIM EC001040
Nominālā pastāvīgā strāva Iu 125 A
Stabu skaits 3
Versija kā drošības slēdzis Yes
Nominālā darbības jauda pie AC-23, 400 V 110 kW
Maks. nominālais darba spriegums Ue AC 1000 V