OS125GD11P SWITCH FUSE image 2
MD01 thumbnail 1
OS125GD11P SWITCH FUSE thumbnail 2
OS125GD11P Lasttrennschalt f. Sich. 2-polig 125A m. Griff u. Welle
Šī cena ir spēkā, kamēr prece ir krājumā
EAN: 6417019487090
MPN: 1SCA116712R1001
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums OS125GD11P SWITCH FUSE
ETIM EC001040
Nominālā pastāvīgā strāva Iu 125 A
Stabu skaits 2
Piemērots drošinātājiem NH000, NH00
Versija kā galvenais slēdzis Yes
Versija kā drošības slēdzis Yes
Nominālā darbības jauda pie AC-23, 400 V 110 kW
Maks. nominālais darba spriegums Ue AC 1000 V