OS125GD04N2K SWITCH FUSE image 2
OS125GD04N2K SWITCH FUSE image 3
MD01 thumbnail 1
OS125GD04N2K SWITCH FUSE thumbnail 2
OS125GD04N2K SWITCH FUSE thumbnail 3
OS32GD04FK SWITCH FUSE
Šī cena ir spēkā, kamēr prece ir krājumā
EAN: 6417019487250
MPN: 1SCA116740R1001
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums OS125GD04N2K SWITCH FUSE
ETIM EC001040
Nominālā pastāvīgā strāva Iu 125 A
Stabu skaits 4
Piemērots drošinātājiem NH000, NH00
Versija kā galvenais slēdzis Yes
Versija kā drošības slēdzis Yes
Nominālā darbības jauda pie AC-23, 400 V 110 kW
Maks. nominālais darba spriegums Ue AC 1000 V