| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | AP61BWK32AH TEMP.CONNECTION BOX APO61 32A |
| Zīmols | ABB |
| Izcelsmes valsts* | BE |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8547 2000 00 |
| ETIM | EC002625 |
| Piederuma/rezerves daļas veids | Citi |
| Materiāls | Plastmasas |
| Iepakojuma līmenis 1 | 5411815250064 |
| Platums | 19 mm |
| Augstums | 45 mm |