| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | 859-794 Optocoupler module; Nominal input voltage: 24 VDC; Output voltage range: 9 … 60 VDC |
| Zīmols | WAGO |
| Izcelsmes valsts* | CN |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8536 5005 00 |
| ETIM | EC001504 |
| Sprieguma veids (ieejas spriegums) | DC |
| Digitālās izejas veids | Elektroniskais |
| Ieejas spriegums | 16-30 V |
| Izejas spriegums | 9-60 V |
| Izejas sprieguma veids | DC |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4055143606325 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 4055143606325 |
| Nominālā darba strāva Ie | 0.1 A |
| Ar LED indikāciju | Yes |