| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Optocoupler module Input AC/DC 10 V ... 30 V Output DC 24 V/ 1 mA ... |
| Zīmols | WAGO |
| Izcelsmes valsts* | DE |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8536 5005 00 |
| ETIM | EC001504 |
| Sprieguma veids (ieejas spriegums) | AC/DC |
| Digitālās izejas veids | Elektroniskais |
| Ieejas spriegums | 10-30 V |
| Izejas spriegums | 20-30 V |
| Izejas sprieguma veids | DC |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4017332157759 |
| Nominālā darba strāva Ie | 0 A |