| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Optocoupler module |
| Zīmols | WAGO |
| Izcelsmes valsts* | DE |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| ETIM | EC001504 |
| Sprieguma veids (ieejas spriegums) | DC |
| Digitālās izejas veids | Citi |
| Ieejas spriegums | 4-6.25 V |
| Izejas spriegums | 24-260 V |
| Izejas sprieguma veids | AC |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4055143606738 |
| Nominālā darba strāva Ie | 0.5 A |
| Ar LED indikāciju | Yes |