| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | OptiLine 50 - extension cable - male connector side-e - female GST 18i3 - 3 m |
| Zīmols | Schneider Electric |
| Kategorijas |
Barošanas kabeļi
|
| Nominālā strāva | 16 A |
| Nominālā šķērsgriezuma vadītājs | 1.5 mm² |
| Savienojums 1 | Kontaktligzda ar aizsargkontaktu (F tips), taisnleņķveida |
| 2. savienojums | Citi |
| Biežums | 50 Hz |
| Garums | 3 m |
| Krāsa ārējais apvalks | Balts |
| Materiāls ārējais apvalks | Citi |
| Kodolu skaits | 3 |
| Spiralizēts kabelis | No |
| Temperatūras izturība | -25-40 °C |
| Ārējais diametrs apm. | 10.2 mm |
| Nominālais spriegums | 250-400 V |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP20 |
| Ar vadu slēdzi | No |
| Savienotāju sistēma orientēta uz sistēmu | Yes |
| Eļļas izturīgs saskaņā ar IEC 60811-404 | No |
| Iepakojuma līmenis 1 | 3606480068485 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 3606480068482 |