| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | OptiLine 45 OptiLine 70 - floor feeder - grey |
| Zīmols | Schneider Electric |
| Kategorijas |
Underfloor Cable Ducts
|
| Izcelsmes valsts* | GB |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Krāsa | Pelēks |
| Platums | 75 mm |
| Augstums | 18 mm |
| Kanālu skaits | 3 |
| Pašlīmējošs | No |
| Garums | 2000 mm |
| Materiāls | Citi |
| Iepakojuma līmenis 1 | 3606480030673 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 3606480030670 |
| Iepakojuma līmenis 3 | 3606480030673 |
| Nesatur halogēnus | No |
| RAL numurs | 7030 |
| Maks. kravnesība | 0.15 t |
| Darbības temperatūra | -25-60 °C |
| Ar pretslīdes slāni | No |
| Blīvējuma lūpa | No |