| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Oprawa sufitowa punktowa STOBI ES 50-B ES-111 GU10 25W czarny |
| Zīmols | Kanlux |
| ETIM | EC002892 |
| Platums | 185 mm |
| Krāsu korpuss | Melns |
| Garums | 185 mm |
| Augstums/dziļums | 90 mm |
| Nominālais spriegums | 220-240 V |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP20 |
| Iepakojuma līmenis 1 | 5905339268280 |
| Aizsardzības klase | I |
| Lampas turētājs | GU10 |
| Savienojuma veids | Skrūvējams termināls |
| Sprieguma veids | AC |
| Piemērots lampu jaudai | 0-25 W |
| Vadības ierīces veids | Nav nepieciešama |
| Mājokļa materiāls | Alumīnija |
| Gaismas izvads | Tiešais |
| Gaismas koplietošana | Simetrisks |
| Piemērots lampu skaitam | 1 |
| Nominālā apkārtējās vides temperatūra saskaņā ar IEC62722-2-1 | 5-25 °C |
| Maināmās lampas augstākā energoefektivitātes klase | A++ |
| Zemākā maināmās lampas energoefektivitātes klase | A |
Kanlux STOBI ES is a line of ceiling fixtures with a replaceable light source. High-quality finish, simple, geometric design and the possibility of 20-degree light angle adjustment are just part of their advantages. STOBI ES fittings are suitable for spectacular-looking ES-111 LED light sources with GU10 lamp holder, making them ideal for illuminate large areas - apartments, lofts, shops, boutiques, hotel facilities and restaurants.