| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Oprawa ścienna PESSA LED IP44 9W-NW 700lm |
| Zīmols | Kanlux |
| ETIM | EC002892 |
| Platums | 65 mm |
| Krāsu korpuss | Balts |
| Krāsu atveidošanas indekss CRI | 80-89 |
| Garums | 350 mm |
| Augstums/dziļums | 75 mm |
| Lampas tips | LED nav maināms |
| Nominālais spriegums | 220-240 V |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP44 |
| Krāsu temperatūra | 4000 K |
| Maks. sistēmas jauda | 9 W |
| Nominālā gaismas plūsma saskaņā ar IEC 62722-2-1 | 700 lm |
| Gaismekļu efektivitāte | 78 lm/W |
| Iepakojuma līmenis 1 | 5905339275318 |
| Aizsardzības klase | II |
| Savienojuma veids | Skrūvējams termināls |
| Sprieguma veids | AC |
| Mājokļa materiāls | Alumīnija |
| Materiāls vāks | Matēts/satinizēts stikls |
| Gaismas krāsa | Balts |
| Nominālā apkārtējās vides temperatūra saskaņā ar IEC62722-2-1 | 5-25 °C |
| Nav aptumšošanas funkcijas | Yes |
| Iebūvētās lampas energoefektivitātes klase | A++, A+, A (LED) |