| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Oprawa ogrodowa na wymienne źródło światła, STONO IS 63, 2 x max 25W, E27 (24656) |
| Zīmols | Kanlux |
| Harmonizētās sistēmas kods | 9405 4231 00 |
| ETIM | EC000301 |
| Platums | 380 mm |
| Garums | 630 mm |
| Augstums/dziļums | 190 mm |
| Nominālais spriegums | 220-240 V |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP65 |
| Iepakojuma līmenis 1 | 5905339246561 |
| Aizsardzības klase | II |
| Lampas turētājs | E27 |
| Krāsu korpuss | Citi |
| Sprieguma veids | AC |
| Piemērots lampu jaudai | 0-25 W |
| Mājokļa materiāls | Plastmasas |
| Piemērots lampu skaitam | 2 |
| Elektroinstalācijas veids | Beidzas |
Kanlux STONO IS are lighting fittings which imitate stones in irregular shapes. They will ideally fit and match rock gardens and environs with bushes. Each of them is equipped with a base allowing to set the fitting in ground.