| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Oprawa downlight podtynk TIBERI LED SMD 24W-O 2400lm IP44/20 biała |
| Zīmols | Kanlux |
| ETIM | EC002892 |
| Krāsu korpuss | Balts |
| Krāsu atveidošanas indekss CRI | 80-89 |
| Augstums/dziļums | 59 mm |
| Lampas tips | LED nav maināms |
| Nominālais spriegums | 220-240 V |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP44 |
| Stara leņķis | Ļoti plata gaisma > 80° |
| Krāsu temperatūra | 4000 K |
| Maks. sistēmas jauda | 24 W |
| Nominālā gaismas plūsma saskaņā ar IEC 62722-2-1 | 2400 lm |
| Gaismekļu efektivitāte | 100 lm/W |
| Iepakojuma līmenis 1 | 5905339255105 |
| Aizsardzības klase | II |
| Ārējais diametrs | 195 mm |
| Savienojuma veids | Skrūvējams termināls |
| Sprieguma veids | AC |
| Vadības ierīces veids | LED darbības ierīce ar strāvas vadību |
| Iebūvētais diametrs | 175 mm |
| Mājokļa materiāls | Alumīnija |
| Ar gaismas avotu | Yes |
| Piemērots iebūvētai montāžai | Yes |
| Gaismas krāsa | Balts |
| Nominālā apkārtējās vides temperatūra saskaņā ar IEC62722-2-1 | 5-25 °C |
| Nav aptumšošanas funkcijas | Yes |
| Piemērots montāžai pie griestiem | Yes |
| Spēka faktors | 0.9 |
Round Kanlux TIBERI LED luminaires use SMD LEDs to emit intense light. Owing to this, they work well in high office or industrial rooms. Increased tightness of IP44 protects them from dust, dirt and moisture.