| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Oprawa downlight podtynk ROUNDA V2LED 12W-NW-SN 780lm IP44/20 nikiel satynowy |
| Zīmols | Kanlux |
| ETIM | EC002892 |
| Krāsu korpuss | Niķelis |
| Krāsu atveidošanas indekss CRI | 80-89 |
| Augstums/dziļums | 20 mm |
| Lampas tips | LED nav maināms |
| Nominālais spriegums | 220-240 V |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP44 |
| Stara leņķis | Ļoti plata gaisma > 80° |
| Krāsu temperatūra | 4000 K |
| Maks. sistēmas jauda | 12 W |
| Nominālā gaismas plūsma saskaņā ar IEC 62722-2-1 | 780 lm |
| Gaismekļu efektivitāte | 65 lm/W |
| Iepakojuma līmenis 1 | 5905339272188 |
| Aizsardzības klase | II |
| Ārējais diametrs | 169 mm |
| Vadītāja šķērsgriezums | 0.75 mm² |
| Sprieguma veids | AC |
| Vadības ierīces veids | LED darbības ierīce ar strāvas vadību |
| Iebūvētais diametrs | 158 mm |
| Mājokļa materiāls | Alumīnija |
| Ar gaismas avotu | Yes |
| Piemērots iebūvētai montāžai | Yes |
| Gaismas krāsa | Balts |
| Elektroinstalācijas veids | Beidzas |
| Nominālā apkārtējās vides temperatūra saskaņā ar IEC62722-2-1 | 5-25 °C |
| Nav aptumšošanas funkcijas | Yes |
| Piemērots montāžai pie griestiem | Yes |