| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Oprawa akcentowa, TAXI SMD L C/M-WW, 0,6W, 10lm, 3000K, chrom mat, IP54 (26460) |
| Zīmols | Kanlux |
| ETIM | EC002892 |
| Platums | 50 mm |
| Krāsu korpuss | Hroms |
| Krāsu atveidošanas indekss CRI | 80-89 |
| Garums | 70 mm |
| Augstums/dziļums | 70 mm |
| Lampas tips | LED nav maināms |
| Nominālais spriegums | 220-240 V |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP54 |
| Krāsu temperatūra | 3000 K |
| Maks. sistēmas jauda | 0.6 W |
| Nominālā gaismas plūsma saskaņā ar IEC 62722-2-1 | 10 lm |
| Gaismekļu efektivitāte | 17 lm/W |
| Iepakojuma līmenis 1 | 5905339264602 |
| Aizsardzības klase | I |
| Sprieguma veids | AC |
| Mājokļa materiāls | Tērauds |
| Ar gaismas avotu | Yes |
| Piemērots montāžai pie sienas | Yes |
| Piemērots iebūvētai montāžai | Yes |
| Gaismas krāsa | Balts |
| Elektroinstalācijas veids | Beidzas |
| Nominālā apkārtējās vides temperatūra saskaņā ar IEC62722-2-1 | -20-35 °C |
| Nav aptumšošanas funkcijas | Yes |