| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Operating shaft OM 4K10 H105 DMV160 |
| Zīmols | EATON |
| Izcelsmes valsts* | BR |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8538 9099 00 |
| ETIM | EC000916 |
| Garums | 140 mm |
| Šķērsgriezuma augstums | 6 mm |
| Šķērsgriezuma platums | 6 mm |
| Iepakojuma līmenis 1 | 8711426207011 |