| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | on-floor trunking base two-sided 350x70 |
| Zīmols | Hager |
| ETIM | EC000120 |
| Piemērots | Pārsegs abpusēji slīpēts |
| Maks. nodalījumu skaits | 1 |
| Ar nodalījuma paneli | No |
| Starpsienu nostiprināšana | Citi |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4012002239520 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 4012002239520 |
| Iepakojuma līmenis 3 | 4012002239520 |
| Platums | 350 mm |
| Augstums | 70 mm |
| Virsmas aizsardzība | Cinkots |
| Garums | 2400 mm |
| Materiāls | Tērauds |