| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | OL50 VERDEELBLOK GST15I5/ OSI-L2 |
| Zīmols | Schneider Electric |
| Izcelsmes valsts* | DE |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8536 9010 00 |
| ETIM | EC002567 |
| Bloķēšanas mehānisms | Iebūvēts ieskrūvējamajā savienotājā |
| Nominālā strāva | 16 A |
| Nominālais spriegums | 250 V |
| Ievadu skaits | 1 |
| Izvadu skaits | 1 |
| Stabu skaits | 5 |
| Mājokļa materiāls | Poliamīds (PA) |
| Virsmas apstrādes kontakti | Neapstrādāts |
| Kontaktu materiāls | CuZn |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP20 |
| Polu kodifikācija | L, N, PE |
| Integrētās komutācijas veids | Sērijas ķēde |
| Izplatītāja veids | Sadales termināļu bloks |
| Nominālā strāva uz gaismekli | 16 A |
| Montāžas iespēja | Ar atsevišķu adapteri |
| Iepakojuma līmenis 1 | 3606485124698 |
| Platums | 39 mm |
| Nesatur halogēnus | Yes |
| Augstums | 33 mm |
| Garums | 45 mm |
| Piesārņojuma pakāpe | 2 |
| Mehāniskā kodēšana | Yes |
| Nominālais pārsprieguma spriegums | 4 kV |
| Nepārtrauktības rezistors | 0.8 mOhm |
| Krāsu kodēšana/kontakta ieliktnis | Balts |
| Uguns slodze | 0.01 kWh |
| Atsevišķās adaptera daļas krāsa | Pelēks |
| Fāzes uzņemšana | L2 |
| Maks. nepārtrauktas temperatūras pretestības kontaktdaļa | 70 °C |
| Maks. nepārtraukta temperatūras pretestības deformācijas samazināšana | 70 °C |