| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | OL50 STOFKAP AFSLUITKAP BLIND RJ45 WIT |
| Zīmols | Schneider Electric |
| Izcelsmes valsts* | PL |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8536 6990 00 |
| ETIM | EC000723 |
| Krāsa | Balts |
| Modelis | Atvākojums |
| Piemērots | Citi |
| RAL numurs | 9010 |
| Iepakojuma līmenis 1 | 3606485134086 |
| Platums | 0 mm |
| Augstums | 0 mm |
| Diametrs | 0 mm |