| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | OL50 SCHAKELAAR 1-POLIG 1-WIP ANTRACIET |
| Zīmols | Schneider Electric |
| Izcelsmes valsts* | DK |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8536 5080 00 |
| ETIM | EC001590 |
| Nominālais spriegums | 250 V |
| Montāžas metode | Sienas cauruļvads |
| Montāžas izkārtojums | Pamata elements ar pilnu korpusu |
| Darbības metode | Kustīgais slēdžs/ poga |
| Nominālā strāva | 16 A |
| Stiprinājuma veids | Ieslēgšana (snap) |
| Elektroinstalācijas sistēma | Izslēgšanas slēdzis 1-pols |
| Piemērots aizsardzības pakāpei (IP) | IP20 |
| Iepakojuma līmenis 1 | 3606485115146 |
| Krāsa | Pelēks |
| Nesatur halogēnus | Yes |
| Ar montāžas plāksni | No |
| Savienojuma veids | Iebīdāma skava |
| Apgaismojums | Nav |
| Virsmas aizsardzība | Neapstrādāts |
| Iebūvēts dziļums | 40 mm |
| Atsauksmes signāla kontakts | No |
| Materiāla kvalitāte | Citi |
| Materiāls | Plastmasas |
| Rokeru skaits | 1 |
| RAL numurs (līdzīgs) | 7043 |
| Pārslēgšanas strāva dienasgaismas spuldzēm | 16 AX |
| Spiedpogas slēdzis | No |
| Veļas mašīnas slēdzis | No |
| Virsmas apdare | Matt |
| Ierīces platums | 100 mm |
| Ierīces augstums | 50 mm |
| Ierīces dziļums | 40 mm |
| Etiķetes vieta/informācijas virsma | Jā |
| Moduļu skaits (moduļu sistēma) | 2 |
| Min. iebūvētās instalācijas kastes dziļums | 40 mm |