| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | OL50 POP-UP ENKEL 1X 2V WCD 2XCAT6 UTP |
| Zīmols | Schneider Electric |
| Izcelsmes valsts* | SE |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8537 1098 00 |
| ETIM | EC001918 |
| Kabeļa garums | 0 m |
| Šķērsgriezums | 0 mm² |
| Kontaktligzdu kombinācija | Divkāršs |
| Kontaktligzdu tips | Citi |
| Iepakojuma līmenis 1 | 3606485124469 |
| Platums | 112 mm |
| Dziļums | 100 mm |
| Garums | 267 mm |
| Savienojums bez halogēna | Yes |
| Savienojuma kabeļu skaits | 1 |
| Krāsu kabelis | Melns |
| Savienotāju sistēma orientēta uz sistēmu | Yes |