| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | OL50 FEEDER TOEVOEREENH 140 ALU WIT |
| Zīmols | Schneider Electric |
| Izcelsmes valsts* | SE |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 7616 9990 00 |
| ETIM | EC000059 |
| Platums | 63 mm |
| Nesatur halogēnus | Yes |
| Augstums | 140 mm |
| Virsmas aizsardzība | Ar pārklājumu |
| Materiāla kvalitāte | Citi |
| Garums | 1000 mm |
| Materiāls | Alumīnija |
| Noderīgs šķērsgriezums | 0 mm² |
| Piemērots ķēdes integritātei | No |
| Iepakojuma līmenis 1 | 3606485123769 |
| RAL numurs | 9010 |
| Stiprinājuma veids | Apakšējā perforācija |
| Pastāvīgo starpsienu skaits | 0 |
| Spraudņu nodalījumu skaits | 1 |
| Ar kabeļa stiprinājuma klipsi | No |
| Ar kanāla savienotāju | No |
| Ar aizsargfoliju | No |
| Piegāde ruļļos | No |
| Caurspīdīgs | No |
| Vāka modelis | Nav |