| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | OL50 EINDPLAAT 80 WIT |
| Zīmols | Schneider Electric |
| Izcelsmes valsts* | PL |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 3926 9097 00 |
| ETIM | EC000873 |
| Platums | 30 mm |
| Modelis | Simetrisks |
| Dziļums | 63 mm |
| Piemērots | Kreisā/ labā |
| Biezums | 0 mm |
| Materiāla kvalitāte | Citi |
| Materiāls | Plastmasas |
| Stiprinājuma veids | Nokarināms |
| Savienojuma pārsegs | Yes |
| Iepakojuma līmenis 1 | 3606485123127 |
| Nesatur halogēnus | Yes |
| RAL numurs | 9010 |
| Virsmas aizsardzība | Neapstrādāts |
| Ar aizsargfoliju | No |