| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | OL50 EINDAFWERKPLAAT 120 WIT HF |
| Zīmols | Schneider Electric |
| Izcelsmes valsts* | PL |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 3926 9097 00 |
| ETIM | EC002449 |
| Platums | 22.5 mm |
| Modelis | Simetrisks |
| Augstums | 0 mm |
| Dziļums | 113 mm |
| Materiāls | Plastmasas |
| Montāžas metode kanāls | Sienas |
| Iepakojuma līmenis 1 | 3606485123301 |
| Nesatur halogēnus | Yes |
| RAL numurs | 9010 |