| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | OL50 DRAAIBARE DESKUNIT 4X2V WCD 2XCAT6 |
| Zīmols | Schneider Electric |
| Izcelsmes valsts* | SE |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8537 1098 00 |
| ETIM | EC001918 |
| Kabeļa garums | 0 m |
| Šķērsgriezums | 0 mm² |
| Kontaktligzdu kombinācija | Citi |
| Kontaktligzdu tips | Aizsargkontakts (F tips) |
| Iepakojuma līmenis 1 | 3606485124483 |
| Platums | 130 mm |
| Dziļums | 0 mm |
| Garums | 618 mm |
| Savienojums bez halogēna | Yes |
| Savienojuma kabeļu skaits | 1 |
| Krāsu kabelis | Melns |
| Savienotāju sistēma orientēta uz sistēmu | Yes |